Witamy w LOGPAL

Firma LOGPAL - nasza nazwa pochodzi od słowa logistyka oraz palety -                                                Nazwa oraz firma została stworzona, aby głównym zakresem działalności była tak zwana logistyka palet. Logistyka palet oznacza zarządzanie oraz kontrolowanie przebiegu palet w wewnętrznych oraz zewnętrznych strukturach średnich oraz dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, ich również  partnerów w zakresie przewozu, logistyki i dystrybucji towarów. Palety, jako towar zwrotny podlegają różnym systemom wymiany.

Firma Logpal od wielu lat zajmuje się nie tylko sprzedażą:

- Europalet,

- Palet jednorazowych,

- Palet typu Dusseldorf (europaleta polówka),

- Palet higienicznych EH1,

- Palet stabilnych,

- Pojemników metalowych tzw. GITTERBOX,

- Koszy przemysłowych,

a także, skrzynek i nadstawek paletowych, oraz innych opakowań wielokrotnego użytku, ale głownie koncentruje się na uszlachetnianiu, np. w formie przeróbek, naprawie, sortacji, przewozie oraz zarządzaniu kont paletowych klientów w różnych branżach przemysłowych. Wraz z głównym klientem kreatywnie tworzy symbiozę w systemie najnowocześniejszych koncepcji i zagadnień w branży. Do kooperantów należą znane światowe koncerny z branży logistycznej oraz przedsiębiorstwa średnie pochodzące z każdego kierunku branży lub każdej dziedziny.

W zależności od zapotrzebowania zlecamy prace dodatkowo innym firmą kooperacyjnym. Posiadamy własny transport międzynarodowy składający się z czterech zestawów ciężarowych typu Tandem lub Tridem.

Dysponujemy dużym zapleczem magazynowo-socjalnym na działce o pow. Ponad 5000 m2, w tym  ok. 2500 m2 pow. zabudowanej.

                  Firma LOGPAL  znajduje się pod adresem Nowokrzepice 44, 42-160 KRZEPICE woj. Śląskie, na trasie pomiędzy Opolem, Wieluniem, a Częstochową.

           
           Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty, bądź chcieli by rozpocząć   współpracę, to prosimy o kontakt z naszym biurem. Podejmując współpracę z nami macie Państwo zagwarantowaną wysoką jakość wyrobów, terminowość wykonania i umiarkowane ceny.